خاطرات كهنه

من اسیر واژه محبتم خالی از کینه دل و حسادتم عاشق دستهای با رفاقتم زندگی اینحوری داده عادتم

حرف دل

نمی دونم دنیا چرا انقدر کوچیک و عجیب؟! آدما چرا انقدر با هم فرق دارن؟! چرا دلای آدما انقدر بیتاب؟!
نمی دونم درد بعضی از ما ها چیه که انقدر از زندگی نا امید هستیم؟!
واقعا چیه؟؟؟! می خوام جوابم رو بدین.
نمی دونم چرا بعد از خوندن نوشته های وبلاگ:"خدایا دلم تنگ شده امشب" اینقدر فکرم مشغول شده؟!
دوست دارم داد بزنم بگم:خدا.....چرا دل یه نفر انقدر شکسته که دیگه به هیچ چیز به غیر از ظلمت فکر نمی کنه؟!....آخه چرا وقتی می دونی کسی تحمل این امتحان سخت و دشوار رو نداره بازم امتحانش می کنی؟!...............آخه چرا؟؟؟؟
هر کسی برای خودش توی زندگیش یه مشکلی داره ولی نباید انقدر زود ناامید بشه؛درست مثل:" ترانه ی زندگی song live" که نمی دونم برای چی از وبلاگ نوشتن خسته شده بود و دیگه نمی خواست ادامه بده ولی الان خوشبختانه برگشته و از این بابت خیلی هم خوشحالم.
یا اینکه بعضی ها مثل:" reza tanha" فکر می کنن دیگه دارن از تنهایی دق می کنن؛به خاطر همین همش دنبال یکی می گردن که از تنهایی دربیان.
خودمم هستم.....!یکی مثل من که هیچ کس به غیر از خدا از دلم خبر نداره!!!چون هیچ وقت نذاشتم کسی بدونه تو دلم چی داره می گذره!هیچ وقت احساسات واقعیم رو به کسی نشون ندادم؛حتی وقتی که داقعا کسی رو دوست داشتم کاری نکردم که بفهمه!البته این اخلاقم شاید به خاطر این باشه که می ترسم...!از اینکه کسی که دوستش دارم بفهمه که تو دلم چیه وبهم پشت کنه...به تمام احساساتم...!برای همین همیشه توی تمام لحظات زندگیم به همه چیز بی تفاوت بودم...!البته به ظاهر...!ولی اینجوری بیشتر نتیجه گرفتم.
یکی دیگه هم هست که اولین باری که بهش سر زدم با خوندن مطالبش فکر می کردم از اون آدمای مغروره ولی بعد از گذشت چند پست فهمیدم که اشتباه می کردم؛از همین جا از "عاشقونه" می خوام که منو به خاطر این طرز فکرم ببخشه.
خلاصه بروبچ گلم به زندگی امیدوار باشین خوشی ها و روزهای خوب زندگی رو ببینید؛من اونقدری نیستم که بخوام شما رو نصیحت کنم پس به عنوان یک خواهر کوچیکتر قبولم کنین.
نظر یادتون نره...هر چی که دلتون بخواد می تونین بگین خوشحال میشم شما هم با من همفکری کنین.
 دوستدار شما:sarsepordeh70) این اسمم خودش یه رازه!!! فعلا باااااااای.
+ نوشته شده در  يکشنبه 16 1 1388ساعت 12:45  توسط sarsepordeh70  |  (0) نظر